//

Prva Slovenska Tankovska Divizija

News: Dobrodošli na straneh najuspešnejšega slovenskega klana 1STD/2STD/3STD! :)
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Author Topic: war thunder  (Read 3283 times)

indycar

• Guest
war thunder
« on: October 21, 2012, 12:23:10 PM »
a kdo igra war tunder oz. če bi kdo igral lahk dam linke za beta kodo

Bewc

• Administrator
  • Hero Member
    • View Profile
Re: war thunder
« Reply #1 on: March 26, 2013, 14:43:28 PM »
Sm mal prečekirov tole...http://warthunder.com/en ...zanimiva zadeva, nek miks tega kar nej bi se WG trudu, pa baje še boljš. Še lahk keye zrihtaš? :)

Pyerun

• Guest
« Reply #2 on: April 24, 2013, 11:31:46 AM »
Hola!

War Thunder je veliko boljša od War of Warplanes. Igram jo par mesecev in je dokaj interesantna.
So pa že spremenili ekonomijo špila, prej si dobil veliko več Lionsov in XP. Očitno so morali malo upočasniti napredovanje 'oblizovalcev monitorja', ki visijo gor po 16h/dan.

Igralnost in grafika je dobra in se izboljšuje.
Na voljo so tri zahtevnosti igranja;
Arkadno (AB), indikator tarče v smeri leta sovražnega letala, uporabiš lahko vsa letala v trenutni floti...
Historical battle (HB), brez indikatorja tarče, več lionsov in XP, uporaba samo enega letala iz flote...
Full Real Battle, za tole je obvezen joystik, ker je nemogoče leteti z miško, in pogled imaš samo iz kabine...

Aja še to, ker je to tudi ruski špil, so najboljša ruska letala, zelo dober armor, v glavnem rusi so trenutno OP.
Razvoj je šel pravzaprav tako, da so rusi naredili svojo vejo, potlej so dali podizvajalcem delati ostale.

V nižjih rankih je ogromno remanja (ramming), tako je najboljše, da po rafalu zavijete stran, če je boj head-to-head. Pri višjih pa uporabljajte še Combat flaps za boljšo odzivnost letala pri nižji hitrosti.

Trenutno sem lvl 10;
Rank:
USA - 1
GER - 9
USSR - 4
GB - 3
JAP - 4

Če se bo komu od vas 'zaluštalo' tole igrat, naj mi kar sporoči v WoT ali pa me morda celo najdete online v WT pod istim imenom z veseljem bom komu wingman, še posebno v HB.

Have fun and watch your six.

P.S.: Poglejte si live stream: http://www.twitch.tv/oryg1n

Če ste novi v War Thunder se prijavte čez tale link: http://warthunder.com/en/registration?r=3488161,
dobite 50 golden eagles in jaz, ko dosežete lvl 5... LP
« Last Edit: June 11, 2013, 23:05:20 PM by Pyerun »

Wendol_SLO

• Guest
« Reply #3 on: May 27, 2014, 12:59:25 PM »
WT se razvija naprej.
Po mojem mnenju postaja vse bolj resen konkurent WOT.
Ravnokar je aktualen novi patch 1.41, kjer so začeli tudi z ground force.

Kakšno je vaše mnenje?
Jaz bom danes DLjal igro in jo malo preizkusil.

metkopja17

• Guest
« Reply #4 on: May 27, 2014, 13:13:31 PM »
Sem že preizkusil... optimiziran je res dobro war thunder... sama igra mi pa ni tko ušeč k pr WOT

babobabko

• Guest
« Reply #5 on: May 27, 2014, 19:09:32 PM »
Mi ni blo všeč.

BongaBong

• Guest
« Reply #6 on: May 28, 2014, 18:19:09 PM »
Sem že preizkusil... optimiziran je res dobro war thunder... sama igra mi pa ni tko ušeč k pr WOT

jaz sem sicer samo gledal filme na Youtube pa mi je tko zgledalo, kot da se tanki vozijo ala Renault R4 style. ko gajbe.
Graficno pa je blo tko kot da glinaste golobe strelas v eni arkadi.....

Wendol_SLO

• Guest
« Reply #7 on: May 29, 2014, 10:51:56 AM »
Prvi vtisi:
- WT je grafično veliko bolj dodelan kot WOT (več poligonov).
- težavnost je večja, saj moraš že pri sami vožnji tanka uporabljati menjalnik, tarče niso označene z rdečo obrobo ampak jih moraš sam najti, zadevanje tarče ni avtomatično ampak moraš upoštevati balistiko (ocena oddaljenosti tarče) in pravilno nameriti.
- mape so veliko večje
- mape so veliko bolj dodelane, več je vegetacije, zaklonov, trave....., veliko boljši občutek terena.

Potrebno je upoštevati, da WT še ni končna verzija in vse skupaj je še daleč od prave optimizacije, vendar po mojem mnenju je osnova zelo dobra.
WOT se optimizira že nekaj let, pa še vseeno veliko manjka.
Konkurenca je dobrodošla, saj se bodo vsi potrudili za igralce in s tem lahko samo vsi pridobimo.

Tukaj je link do zadnje verzije:

« Last Edit: May 29, 2014, 11:19:48 AM by Wendol_SLO »

babobabko

• Guest
« Reply #8 on: May 29, 2014, 11:44:51 AM »
Trije spawni? ko enkrat umreš umreš ne pa da  umreš prideš nazaj in spet oživiš.

Slohero

• Administrator
  • Hero Member
    • View Profile
« Reply #9 on: May 29, 2014, 13:12:34 PM »
WT in WoT sta čisto drugačna in primerjat jih je bedarija.

World of Tanks je že od začetka arkada in bo ostala arkada. Zato pa imamo Hit Points in nezgodovinske tanke (tudi specifikacije, turreti se v RL niso tako hitro obračali), vse za zabavnejše igranje.
War Thunder daje več na realizem in je tudi težji za igrat. Težje bom igral WT, ker igram WoT že od 2011 in sem preveč navajen na "igračke" :P

WT Ground Forces je res še v Open Beti in se bo verjetno še veliko spremenilo.

Je pa res da je zaradi WT Wargaming mal pohitu s HD grafiko in ostalimi funkcijami, ker kar naenkrat je še ena konkurenčna tank igra :)

Trije spawni? ko enkrat umreš umreš ne pa da  umreš prideš nazaj in spet oživiš.

Sam res, kako lahko poj isto v LoLu in BF oživiš kr nazaj? Ma more bit igralnost zanimiva, če je igra dalša od pol ure in imaš en življenje, such gameplay, much fun, wow.

RETIRED WOT PLAYER, OVERWATCH PLAYER SINCE CLOSED BETA WAVE 2

Wendol_SLO

• Guest
« Reply #10 on: May 29, 2014, 14:52:04 PM »
WT in WoT sta čisto drugačna in primerjat jih je bedarija.

hehe, nisem imel tega občutka.
V bistvu so WT in WOT enake , razlika je samo v nijansah  ;) :) :D
Obe igre so arkade (zunanji pogled, premikanje s tipkami in/ali miško...), ena pač malo bolj, druga malo manj  ;)
Bolj kot je igra enostavna in še hkrati kvalitetna, večji krog igralcev ima, kar pomeni večji komercialni uspeh.
Zato bo zanimivo spremljati WT, do katere težavnostne stopnje bodo na koncu navili svojo igro.  Moje mnenje je, da ne bistveno višje kot je WOT, ker drugače ne bodo zajeli mase igralcev.
« Last Edit: May 29, 2014, 14:54:49 PM by Wendol_SLO »

Norikmet

• Guest
« Reply #11 on: May 30, 2014, 13:10:49 PM »
Shieeeetttt son !

BongaBong

• Guest
« Reply #12 on: June 06, 2014, 22:04:26 PM »
WoT se bo sam pokopal in ne rabi zato nobenga, ker dovolijo ali pa celo sami dajejo v gejm Bote. Kretencki.....

Norikmet

• Guest
« Reply #13 on: June 06, 2014, 23:50:58 PM »
Verjemi da se ne bo Warthunder je dalec od konkurence wotu

CrniAngeo

• Administrator
  • Full Member
    • View Profile
« Reply #14 on: June 07, 2014, 23:16:16 PM »
trenutno warthunder se ni toto.. probal in bil razocaran

Garaža:TierX:
T110e5; IS4, IS7, Object268, JPE100, E100 , Maus, Patton m48, Amx50b, Batchat, T62a, T57 heavy, Foch 155, 121, Object 140, FV215b (183), Leopard 1, T110e4,wte100, stb-1
Tier 9: T54,m103, e75, vk4502p, conway
Tier 8: Type59, Lowe, T34, is3,amx1390, ru, amx50100 
Tier 7: t71, bulldog
tier 5: T1 heavy

Todo:

BloQcs design by Bloc
SMF 2.0.14 | SMF © 2017, Simple Machines