//

Prva Slovenska Tankovska Divizija

News: Dobrodošli na straneh najuspešnejšega slovenskega klana 1STD/2STD/3STD! :)
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Author Topic: Renesansa Kraljestva  (Read 1272 times)

Kapsi

• Guest
Renesansa Kraljestva
« on: December 16, 2013, 09:29:20 AM »
Pozdravljeni,

Predstavljam vam igro, ki sem jo ob prostem času in določenih urah spravil na slovenski net, (bolj brat), igra je še v fazi izdelave saj za popolnost potrebujem veliko igralcev, na prvi pogled je igra dolgočasna, saj je v principu igranja 10 minut dnevno dokler se ne razviješ.
Kdo ima kakšno željo in čas, predvsem pa pri razvijanju (meni in bratu v pomoč), mu predstavljam igro:

www.kraljestva.com

Več o informacijah v opisu.

Igra je postala 3D lahko jo igraš tudi 2D, v kolikor boste potrebovali kakršno koli informacijo me lahko kontaktirate.

matevz96

• STD
  • Full Member
    • View Profile
Re: Renesansa Kraljestva
« Reply #1 on: December 16, 2013, 15:35:02 PM »
Zdle mi pa nič ni jasn :P po tem kar si napisal sem sklepal, da sta jo vidva sama nardila, pravne informacije pa govorije o nekih francozelnih (pa ne mislim Francoskega :D)

Igra je bila zasnovana, ustvarila in uredila jo je Celsius online, SARL s kapitalom 10.150 € (RCS Paris 481345445), ki temelji na naslov:. 12 boulevard de Sébastopol, 75004 Paris, France.
E-mail: contact
  • celsius-online.com

Telefon: 0954811183

Sta jo torej prevedla?
ogled na lastno odgovornost
http://pkwot.blogspot.com/   ::)

Kapsi

• Guest
Re: Renesansa Kraljestva
« Reply #2 on: December 16, 2013, 21:12:50 PM »
Sta jo torej prevedla?

ja bolj natačno rečeno tako, on jo je prevedel v slovenščino pa je pol ratal admin zdej pa igra, isto kot da bi WOT dali v slovenski jezik tok k imajo hrvati...

BloQcs design by Bloc
SMF 2.0.14 | SMF © 2017, Simple Machines